Курт Воннеґут - Галапагос

Ви можете слухати безкоштовно Галапагос. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Світова література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Галапагос
Виконавець: Євген Перепелиця
07.07.2023
07:30:34
334
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Курт Воннеґут - Галапагос резюме книги

Галапагос - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У наслідок економічної кризи, війни та пандемії, останнім оплотом людства, його колискою, стає острів Санта-Росалія посеред Тихого океану. Але історія ця починається раніше на мільйон років, коли люди ще ходили на двох ногах, їхній мозок був більшим, а мислили вони зовсім іншими категоріями... Але чи були вони щасливі так само, як мешканці Галапагоських островів? Або все ж всі біди людства були лише через надто великий мозок?..

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 4441114402241465
Приват: 4149629331711077
Patreon: perebooks

Галапагос слухати онлайн безкоштовно

Галапагос - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Курт Воннеґут, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Галапагос", Курт Воннеґут

Подібні аудіокниги до "Галапагос" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Курт Воннеґут прослухати всі книги автора по черзі

Курт Воннеґут - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Курт Воннеґут - Галапагос відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Галапагос, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.