Ніл Гейман - Весільний дарунок

Ви можете слухати безкоштовно Весільний дарунок. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Світова література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Весільний дарунок
Автор:
Виконавець: Руслан Алексіюк
07.07.2023
00:38:48
193
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ніл Гейман - Весільний дарунок резюме книги

Весільний дарунок - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Відгриміло весілля з добрими побажаннями: любові, щастя, миру і ладу в сім'ї, слухняних, розумних дітей, роботи, яка приносить задоволення! Белінда і Гордон так і жили - ідеально! Але ж в житті будь-якої сім'ї є хвороби, зради, негаразди.... і ці всі лиха незнайомий весільний гість віддав їх сім'ї, тільки живучи в паралельному світі! Вічне питання - що буде якщо колесо життя повернеться вбік і треба зробити вибір?

Ютуб канал диктора

Подякувати диктору за озвучку:
Моно: 5375414110618997
Patreon: user?u=78993839

Весільний дарунок слухати онлайн безкоштовно

Весільний дарунок - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ніл Гейман, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Весільний дарунок", Ніл Гейман

Подібні аудіокниги до "Весільний дарунок" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ніл Гейман прослухати всі книги автора по черзі

Ніл Гейман - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ніл Гейман - Весільний дарунок відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Весільний дарунок, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.