Тарас Шевченко - Минають дні, минають ночі...

Ви можете слухати безкоштовно Минають дні, минають ночі.... Виконавець: Федір Стригун, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Минають дні, минають ночі...
Виконавець: Федір Стригун
22.06.2023
00:01:41
196
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Минають дні, минають ночі... резюме книги

Минають дні, минають ночі... - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Федір Стригун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
21 грудня 1845 року, за чотири дні до написання «Заповіту», Шевченко написав у В’юничі вірш «Минає день, минає ніч». Перебуваючи в Україні в складі археологічної експедиції, він спостерігав картини кріпацького життя. Цей твір є зразком філософської лірики. Основна мотивація вірша — роздуми ліричного героя про свою нелегку долю та загальний сенс життя.

У творі критикуються ті, хто зайнявся рабством, відвернувся від ініціативи, став пасивним. Звертаючись до Бога, Шевченко просив його дати долі якщо не погану, то бодай не злу. Поети стверджують, що апатія - це найгірше, що може бути.

Минають дні, минають ночі... слухати онлайн безкоштовно

Минають дні, минають ночі... - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Минають дні, минають ночі...", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Минають дні, минають ночі..." слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Минають дні, минають ночі... відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Минають дні, минають ночі..., Виконавець: Федір Стригун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.