Роберт Джеймс Воллер - Мости округу Медісон

Ви можете слухати безкоштовно Мости округу Медісон. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мости округу Медісон
Виконавець: Сергій Філатов
22.06.2023
04:24:58
336
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Джеймс Воллер - Мости округу Медісон резюме книги

Мости округу Медісон - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дія роману відбувається у серпні 1965 року. Італійка Франческа Джонсон живе разом із чоловіком-фермером і двома дітьми в окрузі Медісон. Раптово її монотонне життя змінюється завдяки зустрічі з Робертом Кінкейдом, 52-річним фотографом National Geographic, який приїхав до округу Медісон робити репортаж про місцеві мости. Вони палко закохуються один в одного, але на це кохання в них є лише 4 дні.

Бестселер американського письменника Роберта Джеймса Воллера, видана 1992 року. Одна з найпопулярніших книг XX століття, у світі було продано понад 50 мільйонів її примірників.

Книгу було екранізовано 1995 року режисером Клінтом Іствудом із Меріл Стріп у головній ролі...

Ютуб канал диктора

Мости округу Медісон слухати онлайн безкоштовно

Мости округу Медісон - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Джеймс Воллер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мости округу Медісон", Роберт Джеймс Воллер

Подібні аудіокниги до "Мости округу Медісон" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роберт Джеймс Воллер прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Джеймс Воллер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Джеймс Воллер - Мости округу Медісон відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мости округу Медісон, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.