Говард Філіпс Лавкрафт - Морок над Інсмутом

Ви можете слухати безкоштовно Морок над Інсмутом. Виконавець: Борис Роженко, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Фантастика, Жахи, містика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Морок над Інсмутом
Виконавець: Борис Роженко
04.06.2023
03:31:11
298
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Говард Філіпс Лавкрафт - Морок над Інсмутом резюме книги

Морок над Інсмутом - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Роженко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман починається з розповіді чоловіка про масовий арешт поліцією в портовому містечку Інсмут взимку 1927-28 років. Головною причиною арешту, як зізнається сам оповідач, є те, що він просить владу розібратися з тими жахливими речами, свідком яких він став у місті. Цей дзвінок, підкріплений майже неймовірною історією, має потужний вплив на владу, що й стало причиною такого масштабного розслідування.

Ютуб канал диктора

Морок над Інсмутом слухати онлайн безкоштовно

Морок над Інсмутом - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Говард Філіпс Лавкрафт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Морок над Інсмутом", Говард Філіпс Лавкрафт

Подібні аудіокниги до "Морок над Інсмутом" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Говард Філіпс Лавкрафт прослухати всі книги автора по черзі

Говард Філіпс Лавкрафт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Говард Філіпс Лавкрафт - Морок над Інсмутом відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Морок над Інсмутом, Виконавець: Борис Роженко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.