Тарас Мельник - Темні символи

Ви можете слухати безкоштовно Темні символи. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Українська література, Детектив, містика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Темні символи
Виконавець: Руслан Алексіюк
03.06.2023
11:21:47
886
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Мельник - Темні символи резюме книги

Темні символи - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У замкненому неоготичному костьолі на Поділлі ксьондз з черницями знаходять тіло молодого чоловіка з рогами на голові. Стіни костьолу вбивця обмалював невідомими символами, намагаючись осквернити споруду.
Містична справа одразу потрапляє під контроль високих поліцейських чинів.
Детектив Анастасія Лавринович розслідує моторошну справу, обʼєднавши зусилля з ксьондзом Леоном Вишневським. Їй доведеться розібратися не тільки із походженням окультних знаків, а й зустрітися у смертельній сутичці з таємними товариствами, які десятиліттями полюють за зашифрованими у знаках знаннями.

Ютуб канал диктора

Темні символи слухати онлайн безкоштовно

Темні символи - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Мельник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Темні символи", Тарас Мельник

Подібні аудіокниги до "Темні символи" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Мельник прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Мельник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Мельник - Темні символи відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Темні символи, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.