Стівен Кінг - Країна розваг

Ви можете слухати безкоштовно Країна розваг. Виконавець: Сергій Філатов, Жанр: Зарубіжна література, Фантастика, Роман, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Країна розваг
Автор:
Виконавець: Сергій Філатов
03.06.2023
09:17:02
670
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Стівен Кінг - Країна розваг резюме книги

Країна розваг - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Філатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Одна з найбільш лячних книжок неперевершеного майстра жаху Стівена Кінга!
Студент Девін влаштовується на літню роботу в парк атракціонів, сподіваючись забути дівчину, яка розбила йому серце. Але тут відбувається щось моторошне. Кажуть, що в парку бачать примару дівчини, вбитої у "Домі жахів". Безжальний маніяк уже забрав життя дівчат, а його так і не знайшли. Ворожка з парку розваг пророкує, що на Девіна чекають дивовижні зустрічі. З чим ще він стикнеться у країні розваг? Темне одкровення навіки змінить його життя!

Ютуб канал диктора

Країна розваг слухати онлайн безкоштовно

Країна розваг - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Стівен Кінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Країна розваг", Стівен Кінг

Подібні аудіокниги до "Країна розваг" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Стівен Кінг прослухати всі книги автора по черзі

Стівен Кінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Стівен Кінг - Країна розваг відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Країна розваг, Виконавець: Сергій Філатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.