Джон Стейнбек - Про мишей і людей

Ви можете слухати безкоштовно Про мишей і людей. Виконавець: Богдан Бенюк, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Аудіо-вистава, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Про мишей і людей
Виконавець: Богдан Бенюк
11.04.2023
427
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джон Стейнбек - Про мишей і людей резюме книги

Про мишей і людей - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Богдан Бенюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Написана далекого 1937 року, повість Джона Стейнбека «Про мишей і людей» неодноразово ставилася на сцені й екранізувалася, хоч водночас і чимало разів заборонялася через буцімто образливу лексику. І сьогодні ця чудова повість незмінно лишається в рейтингу світових бестселерів.

Велика Депресія. Двоє волоцюг прийшли працювати на ранчо в Каліфорнії для того, щоб здійснити свою просту мрію: заробити грошей і мати свій власний клаптик землі, а на ньому власне господарство. Але шлях до мрії, як часто буває, важкий та тернистий. І часто всього одна безглузда випадковість може все перекреслити.

Про мишей і людей слухати онлайн безкоштовно

Про мишей і людей - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джон Стейнбек, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Про мишей і людей", Джон Стейнбек

Подібні аудіокниги до "Про мишей і людей" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джон Стейнбек прослухати всі книги автора по черзі

Джон Стейнбек - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джон Стейнбек - Про мишей і людей відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Про мишей і людей, Виконавець: Богдан Бенюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.