Патрік Зюскінд - Контрабас

Ви можете слухати безкоштовно Контрабас. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, п'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Контрабас
Виконавець: Сергій Москаленко
11.04.2023
01:45:43
163
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Патрік Зюскінд - Контрабас резюме книги

Контрабас - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Контрабас» (нім. Der Kontrabass) — перший твір німецького письменника Патріка Зюскінда, у якому піднімається тема «маленької» людини. Твір є одноактним монологом головного героя — 35-річного контрабасиста, що працює в державному оркестрі.

Незважаючи на те, що п'єса Зюскінда — «крик душі» людини, що перебуває в стані депресії, читач відчуває симпатію по відношенню до головного героя. Це пояснюється гумором літератора, «майже контрабандним насолоджуванням мовою та слабкістю до невдах та одинаків, що нагадує про Чехова»

Подякувати диктору за озвучку:
PayPal: [email protected]
ПриватБанк: 5363 5420 1845 4976 Москаленко Сергій

Контрабас слухати онлайн безкоштовно

Контрабас - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Патрік Зюскінд, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Контрабас", Патрік Зюскінд

Подібні аудіокниги до "Контрабас" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Патрік Зюскінд прослухати всі книги автора по черзі

Патрік Зюскінд - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Патрік Зюскінд - Контрабас відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Контрабас, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.