Йохан Ідема - Як ходити до музею

Ви можете слухати безкоштовно Як ходити до музею. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Як ходити до музею
Автор:
Виконавець: Сергій Москаленко
29.03.2023
02:27:11
262
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Йохан Ідема - Як ходити до музею резюме книги

Як ходити до музею - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Тридцять дві поради дає нідерландський письменник і арт-консультант Йохан Ідема читачам, спраглим мистецьких вражень. Як найкраще скористатися знаннями музейних доглядачів? Чому ваша дитина — ідеальний гід? Чи справді портрети давніх майстрів — це прообраз сучасних селфі? Відповідаючи на такі несподівані питання, його книжка стає інструкцією з перетворення нудного блукання музейними залами на захопливу подорож, сповнену яскравих емоцій.

Щоб отримати незабутній досвід у художньому музеї, на думку автора цієї книжки, потрібно «робити багато речей інакше». І він пропонує шляхи для цього — на будь-який смак. Можливо, коли ви її прочитаєте, то побіжите до найближчого музею голяка зі складаним стільцем у руках і почнете обмацувати експонати.

А може, на довше затримаєтесь перед картиною, заговорите до незнайомого відвідувача, дослухаєтесь до вражень власної дитини. І так відкриєте нові глибини у творах мистецтва. Чи просто отримаєте насолоду від віртуальної подорожі музеями світу під час читання.
У книжці багато світла — як у вікні музею, коли дивишся крізь нього на сонячний день із прохолодної галереї.

Як ходити до музею слухати онлайн безкоштовно

Як ходити до музею - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Йохан Ідема, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Як ходити до музею", Йохан Ідема

Подібні аудіокниги до "Як ходити до музею" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Йохан Ідема прослухати всі книги автора по черзі

Йохан Ідема - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Йохан Ідема - Як ходити до музею відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Як ходити до музею, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.