Станіслав Лем - Зі спогадів Ійона Тихого

Ви можете слухати безкоштовно Зі спогадів Ійона Тихого. Виконавець: Лесь Перистий, Жанр: Зарубіжна література, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Зі спогадів Ійона Тихого
Виконавець: Лесь Перистий
20.03.2023
00:46:24
225
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Станіслав Лем - Зі спогадів Ійона Тихого резюме книги

Зі спогадів Ійона Тихого - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лесь Перистий,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Головний герой циклу "Зі спогадів Ійона Тихого" польського письменника-фантаста Станіслава Лема - капітан міжзоряного корабля, космічний вовк, а водночас знаний вчений і відомий дослідник. В Ійона Тихого напрочуд цікаве і сповнене пригод життя. Він добре знайомий із низкою геніальних винахідників, зокрема із Коркораном, котрий змоделював на комп’ютері цілий світ, Декантором, котрому вдалося вивільнити свідомість людини, прирікши її на болісне безсмертя, і Зазулем - першим винахідником машини часу. Ійон Тихий гостює у психіатричній клініці для роботів.
Ютуб канал диктора Лесь Перистий

Зі спогадів Ійона Тихого слухати онлайн безкоштовно

Зі спогадів Ійона Тихого - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Станіслав Лем, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зі спогадів Ійона Тихого", Станіслав Лем

Подібні аудіокниги до "Зі спогадів Ійона Тихого" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Станіслав Лем прослухати всі книги автора по черзі

Станіслав Лем - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Станіслав Лем - Зі спогадів Ійона Тихого відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зі спогадів Ійона Тихого, Виконавець: Лесь Перистий, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.