Стівен Кінг - Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина)

Ви можете слухати безкоштовно Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина). Виконавець: Олександр Курбатов, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Жахи, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина)
Автор:
Виконавець: Олександр Курбатов
07.03.2023
03:01:02
344
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Стівен Кінг - Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина) резюме книги

Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Курбатов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідання зі збірки "Коли впаде темрява" Стівена Кінга

Острів Вермільйон - острів, де в літній період люблять відпочивати багатії у своїх маєтках. Решту періоду будинки стоять порожні по 6-8 місяців на рік. Емілі Овенсбі прибула на острів з однією метою зайнятись бігом, побути на самоті, відволіктись від думок про втрачену дитину. Острів практично порожній, проте один з сусідів Емілі навідується туди час від часу, щоб порозважатися із своїми псевдо племінницями. Емілі випадково побачила кривавий результат розваг Пікерінга, але тим самим наразила себе на смертельну небезпеку. І ось тепер довгі місяці занять бігом стають у пригоді.

Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина) слухати онлайн безкоштовно

Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Стівен Кінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина)", Стівен Кінг

Подібні аудіокниги до "Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Стівен Кінг прослухати всі книги автора по черзі

Стівен Кінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Стівен Кінг - Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дівчина-Колобок (Пряникова Дівчина), Виконавець: Олександр Курбатов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.