Госсейні Халед - Ловець повітряних зміїв

Ви можете слухати безкоштовно Ловець повітряних зміїв. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ловець повітряних зміїв
Виконавець: Євген Перепелиця
11.02.2023
12:38:08
485
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Госсейні Халед - Ловець повітряних зміїв резюме книги

Ловець повітряних зміїв - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Одного морозного дня взимку 1975-го афганський хлопчик Амір стає свідком жахливого вчинку, у якому постраждав його друг Гассан. Ця подія назавжди змінює і його власне життя, і долю його близького приятеля Гассана. Та річ не лише в побаченому, а й у тому, що Амір не втрутився, нічого не зробив, лишився стояти осторонь. Боягузтво, ба навіть відступництво, буде переслідувати його протягом життя спершу в Афганістані, потім в Америці, аж доки Амір набереться мужності, кине виклик усім своїм внутрішнім демонам і знайде "спосіб знову стати хорошим"
Ютуб канал Євгена Перепелиці

Ловець повітряних зміїв слухати онлайн безкоштовно

Ловець повітряних зміїв - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Госсейні Халед, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ловець повітряних зміїв", Госсейні Халед

Подібні аудіокниги до "Ловець повітряних зміїв" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Госсейні Халед прослухати всі книги автора по черзі

Госсейні Халед - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Госсейні Халед - Ловець повітряних зміїв відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ловець повітряних зміїв, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.