Келлі Макгонігал - Сила волі. Шлях до влади над собою

Ви можете слухати безкоштовно Сила волі. Шлях до влади над собою. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Саморозвиток, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сила волі. Шлях до влади над собою
Виконавець: Сергій Москаленко
08.02.2023
11:15:01
482
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Келлі Макгонігал - Сила волі. Шлях до влади над собою резюме книги

Сила волі. Шлях до влади над собою - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо.

Свою методику вона узагальнила в цій книжці. Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.

Сила волі. Шлях до влади над собою слухати онлайн безкоштовно

Сила волі. Шлях до влади над собою - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Келлі Макгонігал, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сила волі. Шлях до влади над собою", Келлі Макгонігал

Подібні аудіокниги до "Сила волі. Шлях до влади над собою" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Келлі Макгонігал прослухати всі книги автора по черзі

Келлі Макгонігал - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Келлі Макгонігал - Сила волі. Шлях до влади над собою відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сила волі. Шлях до влади над собою, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.