Богдана Матіяш - Розмови з Богом

Ви можете слухати безкоштовно Розмови з Богом. Виконавець: Богдана Матіяш, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Розмови з Богом
Виконавець: Богдана Матіяш
02.02.2023
03:43:19
219
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Богдана Матіяш - Розмови з Богом резюме книги

Розмови з Богом - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Богдана Матіяш,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Розмови з Богом" - тонка поетична робота: філігранні метафори, яскраві візії, драйв та якийсь внутрішній неспокій і незадоволення.

Лірика Матіяш, як і кожна справжня поезія, народжується з незадоволення, а виростає у якусь несподівану і незбагненну ніжність. Пісок, розсипаний по червоній обкладинці цієї довершеної книги Юрком Іздриком, який виступив у ролі ілюстратора збірки, цьому зайве свідчення. Пісок - втілена ніжність нашого світу, створеного добрим Богом.

Розмови з Богом слухати онлайн безкоштовно

Розмови з Богом - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Богдана Матіяш, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Розмови з Богом", Богдана Матіяш

Подібні аудіокниги до "Розмови з Богом" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Богдана Матіяш прослухати всі книги автора по черзі

Богдана Матіяш - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Богдана Матіяш - Розмови з Богом відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Розмови з Богом, Виконавець: Богдана Матіяш, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.