Василь Симоненко - Цар Плаксій та Лоскотон

Ви можете слухати безкоштовно Цар Плаксій та Лоскотон. Виконавець: Олександр Шевчук, Жанр: Українська література, Дитяча література, Казка, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Цар Плаксій та Лоскотон
Виконавець: Олександр Шевчук
15.12.2022
00:13:00
230
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Василь Симоненко - Цар Плаксій та Лоскотон резюме книги

Цар Плаксій та Лоскотон - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Шевчук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Казку "Цар Плаксій та Лоскотон" Василь Симоненко створив дуже швидко - за одну ніч. Він написав її для свого маленького сина Лесика. Твір був опублікований у 1936 році і здобув популярність.

"Цар Плаксій та Лоскотон" можна схарактеризувати як віршовану феєрію. Веселий, жартівливий тон вірша, суміжне римування роблять його надзвичайно легким для сприйняття і запам’ятовування. Промовисті імена та назви інтригують, а дотепний гумор - приємно розважить юних читачів та слухачів.

Цар Плаксій та Лоскотон слухати онлайн безкоштовно

Цар Плаксій та Лоскотон - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Василь Симоненко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Цар Плаксій та Лоскотон", Василь Симоненко

Подібні аудіокниги до "Цар Плаксій та Лоскотон" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Василь Симоненко прослухати всі книги автора по черзі

Василь Симоненко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Василь Симоненко - Цар Плаксій та Лоскотон відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Цар Плаксій та Лоскотон, Виконавець: Олександр Шевчук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.