Гійом Аполлінер - Гаррі, я не винна!

Ви можете слухати безкоштовно Гаррі, я не винна!. Виконавець: студія КІНОТА, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Гаррі, я не винна!
Виконавець: студія КІНОТА
07.09.2022
00:07:55
128
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Гійом Аполлінер - Гаррі, я не винна! резюме книги

Гаррі, я не винна! - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: студія КІНОТА,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Гійом Аполлінер, справжнє ім'я - Вільгельм-Альберт-Володимир-Аполлінарій Костровицький - французький поет, художник, критик. Один з основоположників літературного авангарду, що визначив напрямки розвитку французької та світової поезії у ХХ столітті.

Дане оповідання розповідає про матроса, що причалив до берегів Сутамптона. У нього були: мавпа, папуга та клунок індійського краму, які він сподівався продати й повернутися додому, де на нього чекали матір і його наречена. На диво покупець дуже швидко знайшовся, але чи справді матрос опинився в потрібному місці, і в потрібний час ?

Гаррі, я не винна! слухати онлайн безкоштовно

Гаррі, я не винна! - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Гійом Аполлінер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Гаррі, я не винна!", Гійом Аполлінер

Подібні аудіокниги до "Гаррі, я не винна!" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Гійом Аполлінер прослухати всі книги автора по черзі

Гійом Аполлінер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Гійом Аполлінер - Гаррі, я не винна! відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Гаррі, я не винна!, Виконавець: студія КІНОТА, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.