Колін Вілсон - Паразити свідомості

Ви можете слухати безкоштовно Паразити свідомості. Виконавець: Катерина Приходько, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Паразити свідомості
Виконавець: Катерина Приходько
06.09.2022
20:31:27
100
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Колін Вілсон - Паразити свідомості резюме книги

Паразити свідомості - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Катерина Приходько,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це книга про вченого-археолога, який виявив, що розум усіх людей Землі являє собою щось єдине і що в цей всепланетну Розум давним-давно вселилися якісь паразитують ворожі суті, харчуються енергією людського гніву і ненависті і для цього провокують на Землі війни, революції і інші соціальні катастрофи.

Це книга про перемогу над паразитами свідомості і відкриття нової сторінки людської цивілізації - перетворення звільнився розуму в Надлюдини. Але значення «паразитів ...» виходить далеко за межі цього жанру - прийоми фантастики лише підкреслюють глибокий філософський зміст зображуваного в цьому дуже непростому і насиченому творі.

«Паразити свідомості» — гостросюжетний роман з елементами фантастики, пройнятий гуманістичною ідеєю утвердження необмежених можливостей людини, переконанням у величезному потенціалі людської волі та інтелекту.

Більше аудіокниг слухайте на сайті 4read.org

Паразити свідомості слухати онлайн безкоштовно

Паразити свідомості - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Колін Вілсон, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Паразити свідомості", Колін Вілсон

Подібні аудіокниги до "Паразити свідомості" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Колін Вілсон прослухати всі книги автора по черзі

Колін Вілсон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Колін Вілсон - Паразити свідомості відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Паразити свідомості, Виконавець: Катерина Приходько, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.