Жорж Сіменон - Тюрма

Ви можете слухати безкоштовно Тюрма. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Зарубіжна література, Аудіо-вистава, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Тюрма
Виконавець: Борис Лобода
31.07.2022
00:48:16
58
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Жорж Сіменон - Тюрма резюме книги

Тюрма - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
На відміну від суто пригодницьких романів, пропоновані читачеві твори Сіменона є глибоко соціальними, в них викривається моральний і фізичний занепад французьких буржуа.…

«Тюрма» викриває ганебний стан жовтої преси, представники якої торгують своїми поглядами й переконаннями, а потім кидаються в розпусту і злочини, щоб угамувати сумління.

Український переклад Івана Гречанівського. Запис 1997 р. У ролях народні артисти України Станіслав Станкевич, Валерія Чайковська, заслужений артист України Борис Лобода.

Тюрма слухати онлайн безкоштовно

Тюрма - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Жорж Сіменон, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Тюрма", Жорж Сіменон

Подібні аудіокниги до "Тюрма" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Жорж Сіменон прослухати всі книги автора по черзі

Жорж Сіменон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Жорж Сіменон - Тюрма відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Тюрма, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.