О. Генрі - Вождь червоношкірих

Ви можете слухати безкоштовно Вождь червоношкірих. Виконавець: Лариса Уласовська, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Вождь червоношкірих
Автор:
Виконавець: Лариса Уласовська
22.07.2022
00:34:19
87
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

О. Генрі - Вождь червоношкірих резюме книги

Вождь червоношкірих - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лариса Уласовська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Вождь червоношкірих» - гумористична новела американського письменника О. Генрі, вперше надрукована в журналі «The Saturday Evening Post» в 1907 році.

Дія новели відбувається в містечку Поплар-коув і його околицях, що в американському штаті Алабама. Шахрай Сем розповідає як він, гостро потребуючи зі своїм товаришем Біллом грошей, задумали викрасти дитину й вимагати за неї викуп. Отож, вони викрали підлітка Джонні — сина впливового провінційного городянина Ебенезера Дорсета, сховали хлопця в печері у лісі, а батькові зібралися відправити листа з вимогою викупу в 2000 доларів.
Однак хлопчисько, який називав себе Вождем Червоношкірих, сприйняв усе це за гру, він вважав, що потрапив у цікаву пригоду та зовсім не прагнув повернутися додому.

Вождь червоношкірих слухати онлайн безкоштовно

Вождь червоношкірих - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор О. Генрі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вождь червоношкірих", О. Генрі

Подібні аудіокниги до "Вождь червоношкірих" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

О. Генрі прослухати всі книги автора по черзі

О. Генрі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

О. Генрі - Вождь червоношкірих відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вождь червоношкірих, Виконавець: Лариса Уласовська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Орест
    Орест 19 days ago
    Надзвичайно цікава книжка для дітей. Рекомендую)