Герман Гессе - Гра у бісер

Ви можете слухати безкоштовно Гра у бісер. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Гра у бісер
Виконавець: Сергій Москаленко
30.06.2022
24:43:36
208
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Герман Гессе - Гра у бісер резюме книги

Гра у бісер - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Головний і останній роман автора, над яким він працював понад 10 років. Автор розповідає про прекрасну Касталію (вигадану республіку «десь у горах» у ХХV столітті) — закриту державу, де люди присвячують свій час Грі в бісер. Сам Гессе говорив, що цей твір був його відповіддю фашизму, спробою прославити духовність у «чумному, отруєному» світі. Роман був виданий в нейтральній Швейцарії в 1943 році. Німецькій публіці він став доступний лише після Другої світової війни.

Гра у бісер слухати онлайн безкоштовно

Гра у бісер - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Герман Гессе, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Гра у бісер", Герман Гессе

Подібні аудіокниги до "Гра у бісер" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Герман Гессе прослухати всі книги автора по черзі

Герман Гессе - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Герман Гессе - Гра у бісер відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Гра у бісер, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.