Маруся Чурай - Віють вітри, віють буйні

Ви можете слухати безкоштовно Віють вітри, віють буйні. Виконавець: Дарія Іщук, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Віють вітри, віють буйні
Виконавець: Дарія Іщук
25.06.2022
00:01:14
45
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Маруся Чурай - Віють вітри, віють буйні резюме книги

Віють вітри, віють буйні - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дарія Іщук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У пісні «Віють вітри, віють буйні» передано почуття самотньої дівчини, яка порівнює себе з билинкою в полі, що росте на піску — без роси й на спеці. Вона страждає в розлуці з «милим-чорнобривим». Гли­боким ліризмом сповнені рядки з художнім паралелізмом, з них починається твір, а фінал емо­ційно підсилюють риторичні звертання й оклики.

Пісня має струнку будову, надзвичайно мелодійна. Іван Котляревський використав її як вступну арію Наталки Полтавки в однойменній опері.

Віють вітри, віють буйні слухати онлайн безкоштовно

Віють вітри, віють буйні - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Маруся Чурай, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Віють вітри, віють буйні", Маруся Чурай

Подібні аудіокниги до "Віють вітри, віють буйні" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Маруся Чурай прослухати всі книги автора по черзі

Маруся Чурай - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Маруся Чурай - Віють вітри, віють буйні відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Віють вітри, віють буйні, Виконавець: Дарія Іщук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.