Астрід Ліндгрен - Еміль з Льонеберги. Книга 1

Ви можете слухати безкоштовно Еміль з Льонеберги. Книга 1. Виконавець: Mary, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Дитяча література, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Еміль з Льонеберги. Книга 1
Виконавець: Mary
25.06.2022
01:14:10
90
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Астрід Ліндгрен - Еміль з Льонеберги. Книга 1 резюме книги

Еміль з Льонеберги. Книга 1 - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Mary,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Більш ніж півстоліття трилогія про Еміля — найулюбленіша з книжок Астрід Лінґрен у Швеції. Знають і люблять пустуна з Льонеберґи в усьому світі. Юним читачам буде цікаво дізнатися про пригоди цього розумного, допитливого і винахідливого хлопчика, який постійно потрапляє в халепи. То він запихає голову в супник, то піднімає на флагшток сестричку Іду, щоб вона побачила околиці, то ловить хитрого крадія Про все це — у першій книжці знаменитої трилогії!

Еміль з Льонеберги. Книга 1 слухати онлайн безкоштовно

Еміль з Льонеберги. Книга 1 - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Астрід Ліндгрен, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Еміль з Льонеберги. Книга 1", Астрід Ліндгрен

Подібні аудіокниги до "Еміль з Льонеберги. Книга 1" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Астрід Ліндгрен прослухати всі книги автора по черзі

Астрід Ліндгрен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Астрід Ліндгрен - Еміль з Льонеберги. Книга 1 відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Еміль з Льонеберги. Книга 1, Виконавець: Mary, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.