Василь Симоненко - Лебеді материнства

Ви можете слухати безкоштовно Лебеді материнства. Виконавець: Олександр Овдієнко, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Лебеді материнства
Виконавець: Олександр Овдієнко
20.06.2022
00:02:01
32
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Василь Симоненко - Лебеді материнства резюме книги

Лебеді материнства - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Овдієнко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Прості й щирі слова В. Симоненка торкаються серця кожного, ідеться-бо про загальнолюдські цінності. Майстерність і довершеність вірша виявляються в кількох площинах. Це і взаємоперетікання образів, і персоніфікація, і образи-символи.

Поезія автора — щира, задушевна, мелодійна, недаремно вона покладена на музику. І відображає глибокі патріотичні почуття, в яких любов до матері й до Батьківщини зливаються в одне ціле.

Лебеді материнства слухати онлайн безкоштовно

Лебеді материнства - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Василь Симоненко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Лебеді материнства", Василь Симоненко

Подібні аудіокниги до "Лебеді материнства" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Василь Симоненко прослухати всі книги автора по черзі

Василь Симоненко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Василь Симоненко - Лебеді материнства відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Лебеді материнства, Виконавець: Олександр Овдієнко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.