Тарас Шевченко - Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…”

Ви можете слухати безкоштовно Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…”. Жанр: проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…”
Жанр: проза,
16.06.2022
47
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” резюме книги

Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk


Вірш обов’язкової програми 8 класу української літератури начитав спеціально для проекту “Книги, що говорять” Михайло Войчук.
Аудіо та відеомонтування – Габріела Медвецька.
Дякуємо за чудову роботу, любі волонтери!!!!
«Думи мої, думи мої» аналіз вірша — тема, ідея, жанр, рік написання, художні засоби, історія написання та інші питання розкриті в цій статті. «Думи мої, думи мої…» вірш Тараса Шевченка — сповнений сумом за Батьківщиною, автор вболіває за українців, які знаходяться в панській неволі, терплять приниження та знущання. «Думи мої, думи мої» аналіз вірша Жанр: громадянська лірика. Рік написання: 1839 Тема: звернення Т. Шевченка до своїх дум із сподіванням і вірою у вільне життя співвітчизників. Ідея: тільки впевненість у щасливе життя, наполегливість допоможе змінити соціальний устрій; засудження слабкості, поневірянь, байдужості, що роблять людину рабом. Основна думка: думка про нещасливу долю свого народу не залишає поета протягом усього часу перебування на солдатчині. Образи-символи — «чорний орел» , «ворон» , «соловейко» Художні засоби «Думи мої, думи мої» Епітети: «думи мої єдині», «лиха година», «тихими речами», «темнії ночі», «Дніпр широкий», «щиру правду» Порівняння: «привітаю, як діток», «Як та воля, що минулась,» Риторичні звернення: «Думи мої», «Квіти мої, діти!», «мої голуб’ята», «мої любі»; Метафори — «Серце рвалося, сміялось,», «лихо сміється». Історія написання «Думи мої, думи мої» Вірш «Думи мої, думи мої» був написаний Тарасом Шевченком у 1839 році в Петербурзі. У Т.Шевченка є ще один вірш «Думи мої, думи мої» , написаний на засланні в Орській фортеці 1847 року. Після арешту Т. Шевченка за участь в Кирило-Мефодіївському товаристві, ув’язнено в казематах Третього відділу. Незабаром було виголошено ви­рок — призначити солдатом в Оренбурзький окремий корпус. З 1847 року стає рядовим в Орській фортеці, продовжує писати у «заха­лявні книжечки» (1847-1850). Солдатчина для поета була гірше від тюрми, був ненависним сам дух солдафонства, що лягав на живу душу. Тому Шевченко писав, ховаючись від усього світу в степ, за вали, на берег моря. До теми дум Тарас Григорович звертався не одноразово, а поезія «Думи мої, думи мої…» була написана у 1847 році під час його перебування в Орській кріпості. У цій поезії автор вболіває за важку долю, злиденне життя кріпаків, їхнє безправне становище, пригніченість України.

Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” слухати онлайн безкоштовно

Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…” відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Тарас Шевченко “ДУМИ МОЇ, ДУМИ МОЇ…”, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.