Степан Васильченко - Олив’яний перстень (Частина І)

Ви можете слухати безкоштовно Олив’яний перстень (Частина І). Жанр: проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Олив’яний перстень (Частина І)
Жанр: проза,
15.06.2022
23
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Степан Васильченко - Олив’яний перстень (Частина І) резюме книги

Олив’яний перстень (Частина І) - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk


Твір додаткового читання шкільної програми української літератури начитала для соціального проекту “Книги, що говорять” Оксана Радушинська.
Аудіомонтаж та музичний супровід: Оксана Радушинська.
Відеооформлення:
Відеомонтаж: Максим Пахомов.
Дякуємо волонтерам за чудову роботу.
«Олив’яний перстень» С. Васильченка — повість, в якій поєднані романтика праці та романтика першого кохання. Три хлопці, що навчаються у Києві, кожен зі своїм характером та своєю складною долею, вирушають до села. «Олив’яний перстень» аналіз повісті Тема «Олив’яний перстень»: зображення активного відпочинку київських хлопців у селі на Полтавщині. Ідея «Олив’яний перстень»: уславлення краси праці, душевної доброти, безкорисливості, відчуття любові, щирості; засудження заздрості, пияцтва як негативного соціального явища. Основна думка: тільки в праці, гармонії з природою, оточуючим світом людина стає красивою, душевно багатою, здатною до міцної дружби, палкого кохання.

Олив’яний перстень (Частина І) слухати онлайн безкоштовно

Олив’яний перстень (Частина І) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Степан Васильченко, виконавець

Степан Васильченко прослухати всі книги автора по черзі

Степан Васильченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Степан Васильченко - Олив’яний перстень (Частина І) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Олив’яний перстень (Частина І), Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.