Ольга Кобилянська - Некультурна (Частина ІІ)

Ви можете слухати безкоштовно Некультурна (Частина ІІ). Жанр: проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Некультурна (Частина ІІ)
Жанр: проза,
15.06.2022
25
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ольга Кобилянська - Некультурна (Частина ІІ) резюме книги

Некультурна (Частина ІІ) - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk


Твір шкільної програми додаткового читання 11 класу української літератури начитала для соціального проекту “Книги, що говорять” актриса Ганна Токар. Запис здійснено за технічної підтримки професійної студії звукозапису Master Vox Records, м. Київ. Дякуємо власнику студії Юрію Васильківському за надану підтримку.
Аудіо та відеомонтаж здійснив Вадим Каменчук.
Оповідання “Некультурна” – багатоаспектне. Авторка своїм твором доводить, що в українців існує так званий вроджений аристократизм і інтелігентність, які не мають прямого зв’язку з родоводом і освітою. Параска – звичайна гуцулка, але чи не найкраща представниця народу, серед якого виросла і увібрала в себе усе, що він створив за багато століть свого розвитку, усе, що можна вмістити у багатозначне слово “культура”. Твір багатий на містичні і нераціональні елементи: ворожіння, віщі сни, символи тощо. Героїня щиро вірить у свою долю, яка вже заздалегідь визначена, вірить у своє щастя, яке їй колись наворожив старий дід, але снам довіряє лише “добрим”. У “Некультурній” часто зустрічається позареальне “щось”, на яке багата містична подорож Параски. Усе, що траплялося героїні під час цієї подорожі, було ніби з потойбіччя: і ліс, і потік води, і “чортівський млин”. Місяць, один з найуживаніших Ольгою Кобилянською символів, у “Некуль­турній” подається втіленням світлого, реального, позитивного. Як і Марія з повісті “Земля”, Параска ставиться до слова як до матеріальної, діє­вої сили, її прокльони досягають своєї мети. Символічні кольороназви і числа у творі представлені нешироко.У цілому оповідання “Некультурна” не можна розгля­дати як таке, що має тільки реальне семантичне поле. У ньому ірреальне активно впли­ває на буття реального світу, нерозривно пов’язане з ним. Реалістичне, ледь романтизоване, з ознаками символізму концептуальне світобачення письменниці, закорінене у глибини української ментальності загалом і жіночої зокрема, зумовило появу низки творів з “подвійним” семантичним полем, де поряд з власне реальною площиною існує ірреальна.

Некультурна (Частина ІІ) слухати онлайн безкоштовно

Некультурна (Частина ІІ) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ольга Кобилянська, виконавець

Ольга Кобилянська прослухати всі книги автора по черзі

Ольга Кобилянська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ольга Кобилянська - Некультурна (Частина ІІ) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Некультурна (Частина ІІ), Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.