Тарас Шевченко - Наймичка

Ви можете слухати безкоштовно Наймичка. Виконавець: Андрій Пістун, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Наймичка
Виконавець: Андрій Пістун
13.06.2022
00:21:08
82
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Наймичка резюме книги

Наймичка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрій Пістун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Наймичка» - соціально-побутова поема видатного українського поета Тараса Шевченка. Датується за автографом: 13 листопада1845 р., Переяслав.
Поему написано в стриманій манері, використано стилістику народної пісні й казки.
Т. Шевченко виголошує ідею справедливості людського суду. Слід оцінювати людину не за її особисті помилки, а за її справи.

І. Франко про «Наймичку» Т. Шевченка
«Наймичка» - натура безмірно глибша, чуття у неї не тільки Живе, але сильне та високе, любов до дитини така могуча, що перемагає все інше, заслонює перед нею весь світ, заставляє забути про себе саму, віддати все своє життя не для хвилевої покути, але для довгої жертви на користь своєї дитини.»
Назвавши поему «Наймичка» «безсмертним твором поетичним», Франко підсумовуючи, відзначає, що вона «належить до найбільших тріумфів правдивої штуки і мусить уважатися за найкращий доказ геніальності Шевченка».

Ютуб канал Андрія Пістуна

Наймичка слухати онлайн безкоштовно

Наймичка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Наймичка", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Наймичка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Наймичка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Наймичка, Виконавець: Андрій Пістун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.