Акутаґава Рюноске - Дивовижний острів

Ви можете слухати безкоштовно Дивовижний острів. Виконавець: Maslinka, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дивовижний острів
Виконавець: Maslinka
13.06.2022
00:23:09
39
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Акутаґава Рюноске - Дивовижний острів резюме книги

Дивовижний острів - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Maslinka,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Сюрреалістична новела, у якій головний герой перебуваючи на пароплаві, побачив дивний острів, що мав назву Суссанрап. Придивившись уважніше в підзорну трубу, яку йому запропонував старий англієць, узрів гору, що складалася виключно з різних овочів. Уже в безлюдному готелі чоловік дізнався від старого цікаві подробиці про цей острів та його жителів.

Дивовижний острів слухати онлайн безкоштовно

Дивовижний острів - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Акутаґава Рюноске, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дивовижний острів", Акутаґава Рюноске

Подібні аудіокниги до "Дивовижний острів" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Акутаґава Рюноске прослухати всі книги автора по черзі

Акутаґава Рюноске - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Акутаґава Рюноске - Дивовижний острів відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дивовижний острів, Виконавець: Maslinka, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.