Шарлотта Бронте - Джейн Ейр

Ви можете слухати безкоштовно Джейн Ейр. Виконавець: Богдан Ступка, Жанр: Зарубіжна література, Аудіо-вистава, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Джейн Ейр
Виконавець: Богдан Ступка
11.06.2022
00:54:43
421
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Шарлотта Бронте - Джейн Ейр резюме книги

Джейн Ейр - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Богдан Ступка,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Джейн Ейр», або «Джен Ейр» - класичний роман англійської письменниці Шарлотти Бронте. Цей твір вважають частково автобіографічним і найвизначнішим в її творчому доробку. Він також є одним з найвідоміших романів у Великій Британії. Вперше опубліковано 1847 р.

Написана в середині дев’ятнадцятого сторіччя, ця історія не втратила популярності й донині. Вона підкорює чимраз більше сердець, захоплює читачів і спонукає їх зазирнути в таємницю кохання. Джейн Ейр - сирота, якої зреклася рідна тітка, віддавши на виховання в притулок. Едвард Рочестер - заможний англійський аристократ, що володіє двома великими, хоч і похмурими на вигляд маєтками - Торнфілд-холом та Ферндіном. І Джейн, і Едвард шукають свого щастя. Вона - у малому світі, який видається їй безмежно широким, а він - у широкому, проте, на його думку, безмежно малому. Одного дня герої зустрічаються, а згодом між ними спалахує щире, пристрасне почуття, яке змінює їхні долі та змушує стрепенутись і безрадісний Торнфілд-хол, і ще понуріший Ферндін. Але на шляху в закоханих стають минулі помилки й теперішні умовності. Чи здатна їхня незрадлива любов здолати ті всі перешкоди?

Джейн Ейр слухати онлайн безкоштовно

Джейн Ейр - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Шарлотта Бронте, виконавець

Шарлотта Бронте прослухати всі книги автора по черзі

Шарлотта Бронте - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Шарлотта Бронте - Джейн Ейр відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Джейн Ейр, Виконавець: Богдан Ступка, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.