Проспер Меріме - Українські козаки та їхні останні гетьмани

Ви можете слухати безкоштовно Українські козаки та їхні останні гетьмани. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Зарубіжна література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Українські козаки та їхні останні гетьмани
Виконавець: Борис Лобода
01.06.2022
01:18:49
54
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Проспер Меріме - Українські козаки та їхні останні гетьмани резюме книги

Українські козаки та їхні останні гетьмани - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Проспер Меріме - вчений-історик, класик французької літератури XIX століття. Вивчав життя і фольклор західних слов'ян, історію запорізького козацтва. Нічого не приймав на віру, кожен факт намагався перевірити, досліджував архівні матеріали, вивчав свідчення очевидців і пропонував свої аргументи. Його завжди цікавила "маленька козацька республіка", яка об'єднувала волелюбних втікачів-кріпаків.

Важливу віху в наукових розробках Меріме позначила праця "Козаки України та їхні останні гетьмани" (1854), в якій висвітлено суспільний устрій запорожців, їх роль в історії України, Росії й Польщі, діяльність Б.Хмельницького та І.Мазепи.
Укр.переклад Яреми Кравця

Українські козаки та їхні останні гетьмани слухати онлайн безкоштовно

Українські козаки та їхні останні гетьмани - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Проспер Меріме, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Українські козаки та їхні останні гетьмани", Проспер Меріме

Подібні аудіокниги до "Українські козаки та їхні останні гетьмани" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Проспер Меріме прослухати всі книги автора по черзі

Проспер Меріме - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Проспер Меріме - Українські козаки та їхні останні гетьмани відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Українські козаки та їхні останні гетьмани, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.