Трумен Капоте - З холодним серцем

Ви можете слухати безкоштовно З холодним серцем. Виконавець: Анатолій Єчко, Жанр: Зарубіжна література, Детектив, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига З холодним серцем
Виконавець: Анатолій Єчко
01.06.2022
12:40:33
49
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Трумен Капоте - З холодним серцем резюме книги

З холодним серцем - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Анатолій Єчко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Кожне слово у цій книжці - правда. Правда про сьогоднішню американську дійсність.

У ніч на 15 листопада 1959 року в невеликому містечку Голкомбі, штат Канзас, по-звірячому вбито у власній оселі сім’ю фермера Клатера - самого господаря, його дружину, сина та дочку... 14 квітня 1965 року в тюрмі штату Канзас страчено убивць сім’ї Клатерів - Річарда Гікока й Пері Сміта... Кілька років працював відомий американський письменник Трумен Капоте, щоб відтворити в художній формі детальну історію цього „звичайного” для сучасної Америки вбивства. Його „роман без вигадки”, як називає книжку сам автор, переконливо розкриває психологічні, моральні й соціальні причини злочину, об’єктивно являючи собою гнівне звинувачення американського способу життя.

Перекладений на багато мов, він відомий нині в усьому світі.

З холодним серцем слухати онлайн безкоштовно

З холодним серцем - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Трумен Капоте, виконавець

Подібні аудіокнижки до "З холодним серцем", Трумен Капоте

Подібні аудіокниги до "З холодним серцем" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Трумен Капоте прослухати всі книги автора по черзі

Трумен Капоте - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Трумен Капоте - З холодним серцем відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу З холодним серцем, Виконавець: Анатолій Єчко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.