Оноре де Бальзак - Шуани, або Бретань 1799

Ви можете слухати безкоштовно Шуани, або Бретань 1799. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Шуани, або Бретань 1799
Виконавець: Борис Лобода
01.06.2022
14:31:00
56
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Оноре де Бальзак - Шуани, або Бретань 1799 резюме книги

Шуани, або Бретань 1799 - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дія "шуан" відбувається в кінці 1799 року. В основі роману лежить один з епізодів боротьби республіканських військ з шуан, на чолі яких стояли дворяни-роялісти і католицькі священики.

Правдиво відтворивши в своєму романі дійсність, Бальзак за допомогою влучних і точних характеристик розкрив причини заколоту; він пояснив в ньому, чому роялістам вдалося повести за собою місцеве селянське населення, підкреслив контрреволюційну роль священиків, висвітлив особливості тактики повсталих і показав, нарешті, неминучість перемоги республіканців над бунтівниками.

Роман "Шуани, або Бретань в 1799 році" - перший твір, опубліковане Бальзаком не під псевдонімом, а під власним ім'ям, - можна розглядати як своєрідний історичний пролог до його великої епопеї "Людська комедія".

Шуани, або Бретань 1799 слухати онлайн безкоштовно

Шуани, або Бретань 1799 - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Оноре де Бальзак, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Шуани, або Бретань 1799", Оноре де Бальзак

Подібні аудіокниги до "Шуани, або Бретань 1799" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Оноре де Бальзак прослухати всі книги автора по черзі

Оноре де Бальзак - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Оноре де Бальзак - Шуани, або Бретань 1799 відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Шуани, або Бретань 1799, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.