Чарльз Буковскі - Сендвіч із шинкою

Ви можете слухати безкоштовно Сендвіч із шинкою. Виконавець: Василь Довжик, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сендвіч із шинкою
Виконавець: Василь Довжик
01.06.2022
11:59:45
63
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Чарльз Буковскі - Сендвіч із шинкою резюме книги

Сендвіч із шинкою - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Довжик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Автобіографічний роман "Сендвіч із шинкою", американського поета, романіста, новеліста польсько-німецького походження Генрі Чарлза Буковскі.

Свого головного героя-власного прототипа автор назвав Генрі Чинаскі. Без прикрас і художнього забарвлення, історія розпочинається з найперших дитячих спогадів, подій у важких 30-х роках. Читач побачить і його невеселе дитинство в Німеччині, і прищаві шкільні роки, і перші відкриття юності - алкоголь, жінок і збірку творів Д. Г. Лоуренса в Публічній бібліотеці Лос-Анджелеса. "Сендвіч із шинкою" - це брутальний і водночас кумедний портрет чужака, чиє змужніння припало на розпачливі роки Великої депресії.

Присутня ненормативна лексика. Вікове обмеження 18+

Сендвіч із шинкою слухати онлайн безкоштовно

Сендвіч із шинкою - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Чарльз Буковскі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сендвіч із шинкою", Чарльз Буковскі

Подібні аудіокниги до "Сендвіч із шинкою" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Чарльз Буковскі прослухати всі книги автора по черзі

Чарльз Буковскі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Чарльз Буковскі - Сендвіч із шинкою відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сендвіч із шинкою, Виконавець: Василь Довжик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.