Григір Тютюнник - Климко

Ви можете слухати безкоштовно Климко. Виконавець: Галина Довгозвягa, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Климко
Виконавець: Галина Довгозвягa
01.06.2022
01:55:27
223
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Григір Тютюнник - Климко резюме книги

Климко - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвягa,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дитинство самого автора, Г. Тютюнника, припало на жахливі роки однієї з найстрашніших війн в історії людства - Другу Світову війну. Пережите дало відгук у творчості, знову повертаючись до теми війни, дитинства під час війни. Автор пише щиро, без перебільшень і замовчування; відчувається увесь біль, розпач маленького життя, на долю якого випало непосильне горе. Але автор показує нам рішучого і сміливого хлопця, нехай війна відібрала усе найдорожче, нехай усе життя перетворилося на нескінченне випробування голодом, холодом, Климко не здається. Він ладен пожертвувати усім, щоб зберегти хоча б клаптик світла і тепла у цьому світі, якими стають для нього його вчителька з її маленькою донечкою. Саме рятуючи їх від голоду, Климко вирушає у небезпечну подорож, щоб знайти сіль і обміняти її на продукти. Повість є дуже правдивою і страшною одночасно: важко уявити як було страшно дитині у цій подорожі, де навколо лише смерть і небезпека.

Такі твори треба читати усім, бо вони залишають у серці і пам'яті болючий слід, що не дає спокою, змушує повертатися і ще довго-довго думати над долею усіх загиблих (і тих, що й досі гинуть) у війні. Саме від таких роздумів приходить розуміння усієї потворності і жахливості війни, яка забирає назавжди найкращих.

Климко слухати онлайн безкоштовно

Климко - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Григір Тютюнник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Климко", Григір Тютюнник

Подібні аудіокниги до "Климко" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Григір Тютюнник прослухати всі книги автора по черзі

Григір Тютюнник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Григір Тютюнник - Климко відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Климко, Виконавець: Галина Довгозвягa, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.