Олексій Чупа - Українсько-російський словник [збірка поезій]

Ви можете слухати безкоштовно Українсько-російський словник [збірка поезій]. Виконавець: Олексій Чупа, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Українсько-російський словник [збірка поезій]
Виконавець: Олексій Чупа
01.06.2022
00:49:18
44
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олексій Чупа - Українсько-російський словник [збірка поезій] резюме книги

Українсько-російський словник [збірка поезій] - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олексій Чупа,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Олексія Чупу називають візитівкою сучасної донецької поезії. І не зважаючи на промисловий характер краю та і фах самого автора (Олексій працює на Макіївському металургійному заводі), він видав збірку, що не тільки є важливою для самого Донбасу (а він традиційно вважається безнадійно зрусифікованим), а й стала частиною сучасної української лірики. Збірка вмістила в себе, попри по-чоловічому твердий характер, невимовно ніжну лірику, непозбавлену еротизму та відвертості, і при цьому в ній задекларована гостра соціальність та громадянська позиція.

Вірші Олексія Чупи варто читати дітям на уроках літератури рідного краю – аби мали можливість хоч щось збагнути про край і людей. І дійсно, загадковий Донбас, що довго ховав свою справжню сутність за шкарлупою промислових ландшафтів, смогом та шпилями заводських труб, відтепер має сучасний приклад оспівування.

Українсько-російський словник [збірка поезій] слухати онлайн безкоштовно

Українсько-російський словник [збірка поезій] - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олексій Чупа, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Українсько-російський словник [збірка поезій]", Олексій Чупа

Подібні аудіокниги до "Українсько-російський словник [збірка поезій]" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олексій Чупа прослухати всі книги автора по черзі

Олексій Чупа - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олексій Чупа - Українсько-російський словник [збірка поезій] відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Українсько-російський словник [збірка поезій], Виконавець: Олексій Чупа, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.