Григір Тютюнник - Син приїхав

Ви можете слухати безкоштовно Син приїхав. Виконавець: Довгозвяга Галина, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Син приїхав
Виконавець: Довгозвяга Галина
01.06.2022
00:50:04
40
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Григір Тютюнник - Син приїхав резюме книги

Син приїхав - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Довгозвяга Галина,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В оповіданні «Син приїхав», автор дав психологічний зріз болючої для нас проблеми - моральної й національної деградації певної частини українства, що потрапило під прес тотального зросійщення, особливо в радянський період, і не змогло йому протистояти. Герой оповідання «Син приїхав» Павло Дзякун спрямовує свої зусилля на задоволення матеріальних потреб, споживацькі інтереси для нього понад усе. Письменник не глузує з нього, хоч і не приховує своєї відрази. Його герой свого становища не усвідомлює, як і ті, хто його оточує.

Син приїхав слухати онлайн безкоштовно

Син приїхав - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Григір Тютюнник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Син приїхав", Григір Тютюнник

Подібні аудіокниги до "Син приїхав" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Григір Тютюнник прослухати всі книги автора по черзі

Григір Тютюнник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Григір Тютюнник - Син приїхав відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Син приїхав, Виконавець: Довгозвяга Галина, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.