Тарас Шевченко - Ісаія. Глава 35

Ви можете слухати безкоштовно Ісаія. Глава 35. Виконавець: Богдан Ступка, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ісаія. Глава 35
Виконавець: Богдан Ступка
01.06.2022
00:02:36
36
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Ісаія. Глава 35 резюме книги

Ісаія. Глава 35 - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Богдан Ступка,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вірш — «подражаніє» 35-й главі біблійної книги пророка Ісаії. Зміст її — пророцтво про щасливе життя, яке мало колись настати для людей, — Шевченко використав, щоб створити гімн вільним людям на вільній землі.

На відміну від інших поезій Шевченка на біблійні теми, тут переважає не пафос викриття соціального зла, а пафос ствердження світлого майбутнього. У формі біблійного пророцтва поет висловив свої, навіяні розгортанням визвольного руху в Росії, сподівання і мрії про вільне життя народу після перемоги над сучасними йому «владиками».

Ісаія. Глава 35 слухати онлайн безкоштовно

Ісаія. Глава 35 - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ісаія. Глава 35", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Ісаія. Глава 35" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Ісаія. Глава 35 відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ісаія. Глава 35, Виконавець: Богдан Ступка, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.