Григір Тютюнник - Вогник далеко в степу

Ви можете слухати безкоштовно Вогник далеко в степу. Виконавець: Довгозвяга Галина, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Вогник далеко в степу
Виконавець: Довгозвяга Галина
01.06.2022
02:32:02
72
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Григір Тютюнник - Вогник далеко в степу резюме книги

Вогник далеко в степу - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Довгозвяга Галина,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Вогник далеко в степу» (1979) - відома повість українського письменника Григора Тютюнника, за яку його, разом із повістю «Климко» відзначено премією імені Лесі Українки.

Це остання повість, у якій автор показав післявоєнне життя підлітків, які змушені були рано йти вчитися, щоб допомагати вижити своїм родинам. Їхні образи близькі автору, оскільки твір автобіографічний. Ще дитиною Григір Тютюнник теж був змушений іти навчатися у професійне училище, щоб здобути професію і мати змогу заробляти на власний кусень хліба.

«Найдорожчою темою, а отже, й ідеалом для мене завжди були й залишаються доброта, самовідданість і милосердя людської душі в найрізноманітніших її проявах», - писав Григір Тютюнник. Письменнику вдалося майстерно і ненав'язливо показати їх у своєму творі.

Вогник далеко в степу слухати онлайн безкоштовно

Вогник далеко в степу - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Григір Тютюнник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вогник далеко в степу", Григір Тютюнник

Подібні аудіокниги до "Вогник далеко в степу" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Григір Тютюнник прослухати всі книги автора по черзі

Григір Тютюнник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Григір Тютюнник - Вогник далеко в степу відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вогник далеко в степу, Виконавець: Довгозвяга Галина, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.