Тарас Шевченко - Ликері

Ви можете слухати безкоштовно Ликері. Виконавець: Костянтин Степанков, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ликері
01.06.2022
00:01:06
53
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Ликері резюме книги

Ликері - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Костянтин Степанков,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Лукерія Полусмак, саме та красуня, якій Шевченко присвятив вірш «Ликері». Закохавшись у неї з першого погляду залицявся до цієї простакуватої дівчини з дорогими подарунками, але вона не захотіла відмовитися від столичного життя й переїхати в українське село, присвятивши своє життя Великому Кобзарю. У вірші, автор просить кохану не вірити забобонам і пересудам, і подолати перепони для їхнього одруження.

Ликері слухати онлайн безкоштовно

Ликері - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ликері", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Ликері" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Ликері відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ликері, Виконавець: Костянтин Степанков, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.