Леся Українка - Самсон

Ви можете слухати безкоштовно Самсон. Виконавець: Ада Роговцева, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Самсон
Виконавець: Ада Роговцева
01.06.2022
00:14:50
85
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Леся Українка - Самсон резюме книги

Самсон - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ада Роговцева,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Всі художні засоби поеми скеровані на створення об­разу Самсона, який є центральним персонажем твору. Оборонець свого народу, він віддає йому всі сили, волю, енергію. Він людина чистого сумління, чесний, довірли­вий. Він щиро, безмежно кохає Далілу, не припускаючи думки, що його мила може стати жахливою зрадницею, віддати його на поталу, на муки, на смерть. А коли так сталося, Самсон проклинає Далілу, прагне помсти.

В образі Самсона Леся Українка змалювала не так ге­роя біблійної легенди, як народного заступника з україн­ського, російського чи взагалі слов’янського фольклору, що має надзвичайну силу, могутність, хоробрість і захи­щає народ від підступних жорстоких ворогів. Зображуючи Самсона, Леся Українка, ще початкуюча на той час пое­теса, накреслила символічний образ самого закутого на­роду, що рве кайдани, потрясає основи ворожої будови і знищує своїх ворогів. Цей образ закутого велетня народу, що врешті звільняється від віковічних кайданів, був, як і обрав Прометея, наскрізним у творчості Лесі Укра­їнки.

Самсон слухати онлайн безкоштовно

Самсон - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Леся Українка, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Самсон", Леся Українка

Подібні аудіокниги до "Самсон" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Леся Українка прослухати всі книги автора по черзі

Леся Українка - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Леся Українка - Самсон відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Самсон, Виконавець: Ада Роговцева, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.