Тарас Шевченко - І тут, і всюди - скрізь погано

Ви можете слухати безкоштовно І тут, і всюди - скрізь погано. Виконавець: Валерій Івченко, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига І тут, і всюди - скрізь погано
Виконавець: Валерій Івченко
01.06.2022
00:00:54
52
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - І тут, і всюди - скрізь погано резюме книги

І тут, і всюди - скрізь погано - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерій Івченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вірш навіяний думками й настроями поета напередодні реформи 1861. Провідна ідея твору — ствердження думки, що перемога народної революції «правди» над «тьмою», «царями» неминуча. Вірш побудовано на образах-символах, з яких не всі можна розшифрувати (образи «маленької душі» й «ледачої волі»). Вірогідно, у вірші йдеться про особисту волю поета, сперечання його з самим собою — з тим, що в його душі заважало громадському служінню. Конкретніше — це боротьба оптимізму проти песимізму. Перемагає Шевченків оптимізм. Поет переборює в собі те, що він іменує тут «душею убогою», «ледачою волею». Цей оптимістичний висновок кінцівки твору безпосередньо пов’язаний з революц. піднесенням у країні в переддень селянської реформи.

І тут, і всюди - скрізь погано слухати онлайн безкоштовно

І тут, і всюди - скрізь погано - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "І тут, і всюди - скрізь погано", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "І тут, і всюди - скрізь погано" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - І тут, і всюди - скрізь погано відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу І тут, і всюди - скрізь погано, Виконавець: Валерій Івченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.