Тарас Шевченко - Не гріє сонце на чужині...

Ви можете слухати безкоштовно Не гріє сонце на чужині.... Виконавець: Костянтин Степанков, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Не гріє сонце на чужині...
01.06.2022
00:01:20
53
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Не гріє сонце на чужині... резюме книги

Не гріє сонце на чужині... - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Костянтин Степанков,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вірш належить до ліричних поезій Шевченка періоду заслання, в яких автор виливав тугу за Україною. Тут поет прагне перебороти тугу думкою: «Мені невесело було // Й на нашій славній Україні». Лірична тема вірша спочатку розгортається нібито в плані особистих переживань, в плані самотності поета («Ніхто любив мене, вітав»), але поступово вона розкривається як тема суспільної трагедії народу, гнобленого панством. Думку про ворожість самодержавно-кріпосницького ладу визвольним ідеям, ідеям любові й добра втілено у мотиві переслідування євангельських Христа і Марії («Тойді повісили Христа, // Й тепер не втік би син Марії!»). Цей мотив згодом знайшов свій розвиток у вірші «N. N.» («Така, як ти , колись лілея»).

Не гріє сонце на чужині... слухати онлайн безкоштовно

Не гріє сонце на чужині... - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Не гріє сонце на чужині...", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Не гріє сонце на чужині..." слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Не гріє сонце на чужині... відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Не гріє сонце на чужині..., Виконавець: Костянтин Степанков, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.