Тарас Шевченко - Якось-то йдучи уночі...

Ви можете слухати безкоштовно Якось-то йдучи уночі.... Виконавець: Валерій Івченко, Жанр: Українська література, Віршовані твори, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Якось-то йдучи уночі...
Виконавець: Валерій Івченко
01.06.2022
00:01:23
51
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Якось-то йдучи уночі... резюме книги

Якось-то йдучи уночі... - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерій Івченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Твір належить до політичної лірики поета. Основна тема — осудження рабської покори й ствердження революційної нескореності. Поет іде через нічний Петербург і міркує «сам з собою» про те, що бачить. Вид «осквернених палат» царів і вельможного панства викликає гіркі думки про те, що самодержавний лад існує лише тому, що «похилилися раби». Як грізна пересторога, виглядає «з того боку» Неви Петропавловська фортеця. Але й цей привид долі, що чекала тоді кожного революціонера, не може залякати поета. Вірш завершується оптимістичними рядками, якими автор стверджує непохитність своїх переконань («Та й знову думать заходивсь // Про те ж таки, що й перше думав»).

Якось-то йдучи уночі... слухати онлайн безкоштовно

Якось-то йдучи уночі... - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Якось-то йдучи уночі...", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Якось-то йдучи уночі..." слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Якось-то йдучи уночі... відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Якось-то йдучи уночі..., Виконавець: Валерій Івченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.