Карлос Кастанеда - Учення Дона Хуана

Ви можете слухати безкоштовно Учення Дона Хуана. Жанр: Зарубіжна література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Учення Дона Хуана
01.06.2022
05:21:22
472
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Карлос Кастанеда - Учення Дона Хуана резюме книги

Учення Дона Хуана - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У своїх книжках Карлос Кастанеда описує навчання у Хуана Матуса — мага, представника давнього шаманського знання. Багато критиків вказують на неймовірність подій, описаних Кастанедою, але його ідеї завоювали багато послідовників по всьому світові. Дон Хуан Кастанеди уявляє собою мудрого шамана, чий образ не збігається зі стереотипом індіанського шамана, а знання, якими він ділиться, не збігаються з уявленнями академічної науки про шаманську культуру індіанців. Кастанеда вважав, що дон Хуан описав тип когнітивної системи, незнайомої європейцю, який зазвичай орієнтується на щось «апріорно» існуюче (на свої уявлення про те, як світ має бути влаштований, яке жорстко сформувалося під тиском соціалізації).

Учення Дона Хуана слухати онлайн безкоштовно

Учення Дона Хуана - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Карлос Кастанеда, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Учення Дона Хуана", Карлос Кастанеда

Подібні аудіокниги до "Учення Дона Хуана" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Карлос Кастанеда прослухати всі книги автора по черзі

Карлос Кастанеда - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Карлос Кастанеда - Учення Дона Хуана відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Учення Дона Хуана, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Різноманітний світ
    Різноманітний світ 3 months ago
    Краще з кращого, на мій погляд.