Китайська народна казка - Пензлик Маляна

Ви можете слухати безкоштовно Пензлик Маляна. Виконавець: Віта Євтушина, Жанр: Зарубіжна література, Дитяча література, Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Китайська народна казка - Пензлик Маляна резюме книги

Пензлик Маляна - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Віта Євтушина,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У казці бідний хлопчик Малян завдяки чарівному пензлику здобув надприродну силу: усе, що він малював, оживало й ставало частиною реального світу. Чарівний пензлик Маляна переміг жорстоких, жадібних і свавільних володарів, бо лише в добрих руках безкорисливого хлопчика, чарівна зброя може творити добро.

Пензлик Маляна слухати онлайн безкоштовно

Пензлик Маляна - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Китайська народна казка, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пензлик Маляна", Китайська народна казка

Подібні аудіокниги до "Пензлик Маляна" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Китайська народна казка прослухати всі книги автора по черзі

Китайська народна казка - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Китайська народна казка - Пензлик Маляна відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пензлик Маляна, Виконавець: Віта Євтушина, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.