Елеонор Портер - Поліанна

Ви можете слухати безкоштовно Поліанна. Виконавець: ГОЛОС МАМИ, Жанр: Зарубіжна література, Дитяча література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Поліанна
Виконавець: ГОЛОС МАМИ
01.06.2022
05:59:01
2479
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Елеонор Портер - Поліанна резюме книги

Поліанна - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: ГОЛОС МАМИ,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це захоплива розповідь про 12ти річну чарівну дівчинку, з появою якої змінилося життя в спокійному провінційному містечку. Це маленьке дівчисько завдяки своїй доброті, безпосередності, життєрадісності та енергійності зуміла розтопити черстві серця людей, приречених на сіре та безпросвітне існування.

За мотивами цього роману знято багато серіалів та кілька повнометражних фільмів. Секрет популярності цього роману полягає у принадливості образу Полліанни – сонячної дівчинки, «дівчинки-радості».
Ця аудіокнига українською мовою створювалась для того, щоб одна маленька дівчинка могла чути ГОЛОС МАМИ й тоді, коли її немає поруч. Можливо, вона стане у пригоді й іншим непосидючим батькам.
Дівчинка Поліанна допоможе діткам стати незламними оптимістами.

Поліанна слухати онлайн безкоштовно

Поліанна - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Елеонор Портер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Поліанна", Елеонор Портер

Подібні аудіокниги до "Поліанна" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Елеонор Портер прослухати всі книги автора по черзі

Елеонор Портер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Елеонор Портер - Поліанна відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Поліанна, Виконавець: ГОЛОС МАМИ, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Margaret777
    Margaret777 2 months ago
    Cool book!