Юрій Клен - Юрій Клен - Спогади про неокласиків

Ви можете слухати безкоштовно Юрій Клен - Спогади про неокласиків. Виконавець: Юлія Колісник, Жанр: проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Юрій Клен - Спогади про неокласиків
Автор:
Виконавець: Юлія Колісник
Жанр: проза,
01.06.2022
01:46:00
166
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрій Клен - Юрій Клен - Спогади про неокласиків резюме книги

Юрій Клен - Спогади про неокласиків - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Юлія Колісник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У мемуарах поета, перекладача, літературного критика Юрія Клена відтворено суспільну та літературну атмосфери 20–30-х років ХХ століття, висвітлено важливі, нерідко маловідомі, моменти життєвої та творчої біографії як самого автора, так і письменників з його найближчого оточення. Книга знайомить із подробицями приватного життя неокласиків, розповідає про їх дотепні та влучні взаємохарактеристики і творчі стосунки. Водночас ці спогади є свідченням про репресії щодо неокласиків, трьох з яких (М.Зерова, П.Филиповича і М.Драй-Хмари) на момент написання книги уже не було серед живих.

Юрій Клен - Спогади про неокласиків слухати онлайн безкоштовно

Юрій Клен - Спогади про неокласиків - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрій Клен, виконавець

Юрій Клен прослухати всі книги автора по черзі

Юрій Клен - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрій Клен - Юрій Клен - Спогади про неокласиків відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Юрій Клен - Спогади про неокласиків, Виконавець: Юлія Колісник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.