Тарас Шевченко - Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине...

Ви можете слухати безкоштовно Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине.... Виконавець: Федір Стригун, Жанр: поезія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине...
Виконавець: Федір Стригун
Жанр: поезія,
01.06.2022
00:04:58
263
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине... резюме книги

Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине... - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Федір Стригун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Чигрине, Чигрине» — вірш Тараса Шевченка, написаний у 1844 року в Москві. Твір написано під враженням після відвідання гетьманської столиці Чигирина.

Вірш «Чигрине, Чигрине…» відкриває рукописну збірку Т. Шевченка. Це медитативно-філософський монолог ліричного героя, у якому висловлено глибокі роздуми про минуле й майбутнє України, осмислюється її національна доля.

У поезії Т. Шевченко критикує Б. Хмельницького за його легковірність, необачність, політичну недалекоглядність. Гетьман, на думку поета, не зрадник, але за приєднання України до Росії його осудять нащадки, тож краще б йому було і на світ не народжуватись. Письменник таврує Хмельницького за необачний Переяславський союз з Московією.

запис надав Назар Стригун, начитав Федір Стригун

Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине... слухати онлайн безкоштовно

Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине... - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине... відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Тарас Шевченко — Чигрине, Чигрине..., Виконавець: Федір Стригун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.