Іван Нечуй-Левицький - Іван Нечуй-Левицький — Запорожці

Ви можете слухати безкоштовно Іван Нечуй-Левицький — Запорожці. Виконавець: Ірина Ярема, Жанр: Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Іван Нечуй-Левицький — Запорожці
Виконавець: Ірина Ярема
Жанр: Казка,
01.06.2022
01:11:50
1638
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Нечуй-Левицький - Іван Нечуй-Левицький — Запорожці резюме книги

Іван Нечуй-Левицький — Запорожці - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ірина Ярема,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Іван Нечуй-Левицький вже не вперше використовує історичну тематику. Значна увага до життя, культури, поведінки українського народу прослідковується в усіх його творах.

Літературна казка «Запорожці» була написана у 1873 році. Вийшла друком вона цього ж року у Львові. У Києві вона була надрукована через рік, у 1874 році. Автора вабила козаччина. Не дивно, що письменник ідеалізував запорожців, наділяв чеснотами, що властиві героям. Нечуй-Левицький розкривав образ козаків, підкреслюючи їх волелюбнісь та національну свідомість, нескореність та силу. За свою творчість митець потрапив під нагляд поліції, а казка неодноразово підлягала цензурі.

Аудіокнигу надав проєкт «Живи українською», що популяризує українську мову, знайомить з її особливостями та цікавими фактами. Читає — Ірина Ярема. Технічна підтримка — Олег Волощук.

Іван Нечуй-Левицький — Запорожці слухати онлайн безкоштовно

Іван Нечуй-Левицький — Запорожці - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Нечуй-Левицький, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Іван Нечуй-Левицький — Запорожці", Іван Нечуй-Левицький

Подібні аудіокниги до "Іван Нечуй-Левицький — Запорожці" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Нечуй-Левицький прослухати всі книги автора по черзі

Іван Нечуй-Левицький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Нечуй-Левицький - Іван Нечуй-Левицький — Запорожці відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Іван Нечуй-Левицький — Запорожці, Виконавець: Ірина Ярема, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Ліна
    Ліна 2 months ago
    Казка дуже гарна мені